Middle-Earth Quest to moja najnowsza gra

kobra Ogólne 7 Komentarzy

No Gravatar

Mamy kolejną planszówkę. Zapowiada się, że będzie to perełka naszej skromnej kolekcji. Mowa tu oczywiście o Middle-Earth Quest. Na grę składają się: plansza, ogrom kart, różnorakie żetony, figurki no i arkusze bohaterów. Pozytywnie zaskoczył mnie brak kości :)

MEQ

Do gry jest dołączona polska instrukcja, a tłumaczenie kart będzie za ok 3tyg :) Może damy rade bez niego, zobaczymy ale na pewno lepiej się będzie grało, gdy tłumaczenie będzie przed nami :)

Paczka wczoraj wysłana, a dziś kurier już stanął w moich drzwiach z super zapakowaną przesyłką :)

Już nie mogę doczekać się pierwszej rozgrywki :)

Przy okazji chciałam powiedzieć wszystkim planszoholikom, że wypełniam misję szerzenia tej pięknej choroby jaką jest planszoholizm. W najbliższym czasie planuję zarazić moją przyjaciółkę. Myślę, że trafiłam na żyzny grunt, ponieważ do tej pory osoba ta chętnie grywała na kompie min. w przygodówki. Mam nadzieję, że planszówki też pokocha:)

Share

Comments 7

 1. Post
  Author
 2. Otwieranie paczki i pudełka, pierwszy kontakt z nową grą to wspaniała chwila. Wyciskanie żetonów, zdejmowanie folii z kart, pierwszy rzut oka na planszę. A w przypadku takich gier jak MEQ doznania są odpowiednio wzmocnione przez poziom wydania. Poopowiadaj trochę o tym…

 3. Tym razem ominęło mnie wyciskanie żetonów itp. przyjemności, ponieważ po raz pierwszy kupiliśmy używaną grę. Nie wykluczam takich zakupów w przyszłości, bo gra jest w stanie idealnym, no poza pudełkiem, a cena o 100zł niższa. Zresztą oglądanie zawartości pudełka przy moim synku to nie lada wyczyn. Trzeba pilnować żeby nie zjadł jakiegoś żetonu haha
  Ja bardziej od oglądania zawartości pudełka wolę pierwszą rozgrywkę, to ona wzbudza prawdziwe emocje. To jak niejasne zasady nagle stają się czymś oczywistym. Wszystkie zasady zaczynają się pięknie uzupełniać i pasować do siebie, wtedy ujawnia się prawdziwe piękno gry! Po pierwszej rozgrywce wiesz już prawie wszystko, a gdy wszystko jest jasne i oczywiste, wtedy już wiesz czy pokochasz tą grę.

 4. Czy ty pooq grywasz w MEQ? Jeśli tak to może mógłbyś przedstawić swoją opinię tej gry?

 5. Już kupiliście to najpierw zagrajcie a potem poooq przedstawi opinię, żeby Was nie zniechęcił do pierwszej rozgrywki ;) 100 zeta taniej to bardzo git, za to kolejna gra będzie :)

 6. Faktycznie, cena okazyjna.
  W MEQ nie grałem, więc nabieram wody w usta, bo bardzo chciałbym powiedzieć, że najfajniejsze w tej grze jest…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *