Znów czekam na kuriera

kobra Ogólne 8 Komentarzy

No Gravatar

Czekamy na kolejną grę :) Może będzie już w piątek :) Tym razem udamy się z radem do Śródziemia. Dla mnie ta gra to nie lada gratka, ponieważ jestem wielką fanką Tolkiena i nie mówię tu tylko o Władcy Pierścienia! W Śródziemiu po raz pierwszy byłam gdy jeszcze uczęszczałam do liceum, a były to czasy gdy jeszcze nikt nie słyszał o filmie i Tolkien wcale nie był tak popularny jak dziś. Pewno już się domyślacie, że moją nową grą będzie Middle Earth Quest :)) Czeka nas wielka przygoda :)

Przy okazji dodam, że sklep w którym zakupiłam uszkodzone AoE (pudełko było nieco obdarte) odda mi 10% wartości gry i dodatkowo mam rabat 10% na kolejną grę. Tak wiec nie jest źle. Najważniejsze, ze nie próbowali uniknąć odpowiedzialności i próbują naprawić szkody.

Share

Comments 8

  1. Post
    Author
  2. Należy pamiętać, że ta gra posiada 470 różnorodnych angielskich kart i na większości z nich jest odrobinę więcej tekstu niż np w takim Dominionie.

  3. Spokojnie, zanim G. wyda polską edycję, Wy zdążycie zagrać, zakochać się, znudzić, sprzedać, kupić raz jeszcze i zrobić z nią kilka innych ciekawych rzeczy…

  4. Post
    Author

    Gdzieś wyczytałam, że miała wydać w pierwszym kwartale tego roku, ale to już chyba się im nie uda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *