Pierwszy raz

kobra Rozgrywki 4 Komentarzy

No Gravatar

Wczoraj wieczorem rozegraliśmy pierwszą partię Age of Empires i odczucia mamy mieszane. Rad stwierdził, że może źle przeczytałam instrukcje, bo poszło nam zbyt łatwo. Jak można tak wątpić w swoją żonę?? Pochwalę się, że tym razem zasady wyłożyłam jasno i sprawnie :) Może jednak kiedyś zostanę belfrem hehe.

Instrukcja cud miód, nie pozostawiła żadnych wątpliwości :) Choć to prawda, że poszło jakoś zbyt łatwo, bez większego kombinowania i planowania. Spodziewaliśmy się czegoś co pobudzi trochę nasze mózgi, ale na osądy za szybko. Zobaczymy po kilku rozgrywkach no i trzeba marsa ściągnąć, aby wypróbować jak się gra w większym składzie.

Natomiast dziś zrobię dobrze Mężowi i zagram z nim w Neuroshime hex. Ostatnio narzeka, że w ogóle nie chce się z nim bawić  żołnierzykami haha. Cóż obiecałam to zagram ale liczę się z tym, że dzisiejszego wieczora czeka mnie porażka :( Chociaż nigdy nic nie wiadomo. Może tym razem zaskoczę przeciwnika i siebie.

Share

Comments 4

  1. Zbiera się tego wszystkiego a na nic nie ma czasu ;) Właśnie śledzę instrukcję Wikingów, wygląda prościutko jak na razie. Na Age of Empires chętnie wpadnę. Może jutro wieczorem albo jak żona wybędzie z domu ;)

  2. Wczoraj skończyło się na piwkach. Cóż miły wieczór można spędzić również inaczej niż grając :)

  3. Post
    Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *