Nowości na półce

kobra Ogólne 1 Komentarz

No Gravatar

Jak pisałam wczoraj dotarła do nas paczka. Kurier pojawił się, gdy już straciłam nadzieję. Przesyłka zapakowana niedbale, ale uszkodzeń nie było. Dlatego zdziwiło mnie gdy pudełko Age of Empire okazało się, że jest uszkodzone. Oczywiście już napisałam do sklepu. Zobaczymy co oni na to, może kolejny rabat haha.

Ticket to Ride The Card Game zapowiada się na łatwą grę, chociaż nie sądzę aby dostała się do grona moich ulubieńców. Karty pociągów są super.

Ticket to Ride the card game

Na pewno spodobałby się mojemu koledze z którym kiedyś pracowałam – pasjonatowi kolei. Instrukcja malutka i po paru minutach byłam gotowa streścić zasady radowi, który w tym czasie odpadł w świecie Koontza. Emocje rosły, jak to zwykle bywa gdy zasiada się do nowej gry. Mój Mąż z innej strony inteligentny człowiek stwierdził, że nic nie rozumie z mojego tłumaczenia. Zaproponował żebyśmy zaczęli grać to wtedy wszystko będzie jasne. Masakra! Załamałam się! Jeszcze nie dawno składałam podania jako nauczyciel a teraz okazało się, że prostej instrukcji nie umiem wyjaśnić :( a przed nami jeszcze AoE. Biedne dzieci mogłyby matury nie zdać, gdybym miała więcej szczęścia i została belfrem hahaha. Po pierwszej turze rad rzekł: „aaa to o to chodzi, dobra to jutro zagramy, idę spać”. Uwierzycie?

Co do Age of Empire to wczoraj zdążyłam podzielić wszystkie figurki do woreczków i pozachwycać się. Plansza jest prawie tak duża jak w Horror. Na zdjęciu widać paluszki mojego wszędobylskiego i wszystko dotykającego Marcela :)

Age of Empires

Trochę roboty było, ale jakże przyjemnej. Dziś poczytam instrukcję i może próba generalna odbędzie się po zmroku.

Mars pewno już się ślini i zapewne niedługo nas odwiedzi niby na kawę hehehe.

Share

Comments 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *