Proszę mi wyjaśnić

kobra Ogólne 4 Komentarzy

No Gravatar

Proszę mi wyjaśnić po co są kody sieciowe, które są w niektórych grach na instrukcji lub przyklejone do pudełka? Lub inne kody do aktywacji?

Wydedukowałam, że w Ticket to Ride aktywacja podanego kodu uprawnia mnie do gry w sieci, czy dobrze rozumuję? a może bardzo się mylę i jak to czytacie to się śmiejecie? hmm… Tak czy owak proszę o wyjaśnienie.

Share

Comments 4

  1. W sumie to nie znam odpowiedzi na 100%. W Small World daje to dostęp do ich portalu (DoW). Może to być też po prostu seria. Potem łatwiej ustalić np trefną edycję ;)

  2. Musisz wejść na stronę producenta, wydawcy lub importera gry (w zależności od tego przez kogo kod został udostępniony) i tam sprawdzić jakie prezenty czekają za zarejestrowanie danego tytułu: mogą być rozmaite: maile z informacjami o promocjach, kody zniżkowe na zakupy, dodatkowe scenariusze lub FAQi do pobrania, aktualizacje elementów (czasem się zdarza, że błędne karty lub żetony zostają wymienione na nowe) lub zaproszenia na imprezy tematyczne. Zawsze warto sprawdzić, a nóż się chwyci jakąś okazję….

  3. Post
    Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *