Sprzedam Dominiona

kobra Czarny rynek 16 Komentarzy

No Gravatar

Wczoraj z radem postanowiliśmy sprzedać jedną z naszych gier, a mianowicie Dominion Rozdarte Królestwo z dwoma dodatkami: Poseł i Czarny Rynek.

dominion pl

Gra jest używana, ale w stanie idealnym. Trochę informacji na temat tej gry można znaleźć w dziale recenzje. Po przeczytaniu posta nikogo nie trzeba będzie już przekonywać jak przyjemną i interesująca grą jest Dominion.

Cena: 95zł+koszt przesyłki, ale można go uniknąć gdy odbierze się grę we Wrocławiu :)

Share

Comments 16

 1. No nie, prywatę odstawiają. Co to, targowisko (warte 5 monet)? Ja nie kupię na pewno i nie sprzedam też nic! Choćby było największym badziewiem! Taka fajna gra a oni ją sprzedają, nie wytrzymam.

 2. Post
  Author

  My nie jesteśmy zbieraczami jak ty:) no a planujemy dołożyć i kupić coś dużego i drogiego :-)

 3. Nie grałem w Dominiona, ale wiem, że grzeszycie. „Sprzedawać planszówkę to jak sprzedać dziecko, co innego kupić od kogoś grę, wtedy jest to adopcja. Jeżeli wyrzucasz grę, w którą jeszcze można grać, dokonujesz eutanazji, a gdy rezygnujesz z zakupu upatrzonej gry, przeprowadzasz proces aborcji planszówkowej.” Katechizm Kościoła Planszówkowego, rodział 14, wersety od 25-30. :)

 4. No i tu w pełni zgadzam się z przedmówcą. Popełniacie grzech, za który przyjdzie Wam smażyć się w piekle planszoholików! A tam nie ma przelewek – siedzi się w klatce a dookoła są poustawiane wszystkie gry na Świecie a wy będziecie cierpieć i wić w konwulsjach – taki niekończący się detoks ;)

 5. Post
  Author
 6. Post
  Author
 7. Nie no, tyle kasy to chyba nie mają. Chyba, że kupią sobie szachy chyba najtańsza gra figurkowa ;P

 8. Zależy jakie szachy, są i takie (ładne, świecące, ze błyskotkami), za które spokojnie kupisz dom z basenem. Poza tym szachy wyrzucam ze słownika planszoholika.

  (Port Elizabeth)

 9. Post
  Author

  Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z nowego nabytku :-)
  Liczymy na relacje z pierwszej rozgrywki.
  pozdrawiam

 10. Tak i wystaw komentarz sprzedawcy, czy przypadkiem jakiejś ściemy nie było. Te kobry to takie podstępne żmije :D

 11. Post
  Author

  No nie wytrzymam gdzie ty na lekcjach biologii byłeś? ;-) Kobra to wąż a nie żmija :-) Nie zadzieraj z mgr Biologii hahaha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *