Skandal!!!

kobra Ogólne 11 Komentarzy

No Gravatar

Jak pisałam tydzień temu zakupiłam dwie gry:  Age of Empires III: Age of Discovery oraz Ticket to Ride. Dziś minął czas realizacji mojego zamówienia, a tu ani gier ani maila od sklepu! Napisałam zapytanie, co się dzieje z moim zamówieniem?? Przepraszają i obiecują wysyłkę w poniedziałek :( Nie będę robiła antyreklamy, ale jest wielce zawiedziona tym sprzedawcą. Miałam ogromną nadzieję, zapoznać się w weekend choć z jedną z moich nowych gier.

Cóż może mars w weekend uraczy mnie czymś porządnym?? Bo to mój ostatni wolny weekend na dłuższy czas – babcia niestety już w poniedziałek wraca do siebie. Po cichu liczę na spełnienie obietnicy odnośnie  Horror w Arkham ;)

Share

Comments 11

 1. No to wiadomo, że więcej u nich się nie zamawia. Jak już dostaniesz przesyłkę to ładnie podziękuj i napisz, że skorzystałaś z ich usług po raz pierwszy i ostatni.

 2. To może jednak napiszesz co to za sklep internetowy. Jak nie chcesz to chociaż pierwszą i ostatnią literę ;-)

 3. Post
  Author

  haha specjalnie dla Ciebie zdradzę tą tajemnicę ;) Kto rozwiąże zagadkę, sklep zaczyna się na literę G a kończy literą A.

 4. ponieważ zagadka może wydawać się za trudna, jako porządny obywatel dodam, że w środku pomiędzy G – A należy wstawić litery D,I,I,L w odpowiedniej kolejności. Wiem, wiem co powiecie… „nie mam całego weekendu żeby rozwiązywać takie trudne rebusy!”, ale co ja wam na to poradzę?

 5. Wiem, że to ich nie usprawiedliwia, ale ponoć 24 mieli przeprowadzkę, więc może zamiast paczek do wysyłki pakowali kartony do przeprowadzki.
  No a Horror może dzisiaj powtórzymy?

 6. Post
  Author

  Czytasz w moich myślach! Miałam dziś prosić o powtórkę, bo teraz jak wszyscy znamy w miarę zasady to pójdzie sprawniej. Gra jest rewelacyjna :)

 7. Post
  Author

  Dziś spodziewałam się moich gier, ale nie dotarły bo nie zostały wysłane!!! Czego dowiedziałąm się tylko dzięki mailom które wysyłam od wczoraj do sklepu. Odpowiedź przyszła dziś wraz z przeprosinami i obietnicą rabatu 10% przy kolejnym zakupie lub dostawy gratis. Jestem bardzo zawiedziona. Chodziliśmy z bąkiem na spacerze koło domu, żeby kuriera nie przegapić, a on nawet jeszcze nie wie jak cenną przesyłkę będzie wiózł!

 8. Post
  Author

  W końcu dostałam informację, że moje gry zostały wysłane!
  HURA!!
  Liczę na to, ze jutro nareszcie je zobaczę. Podana waga to 10kg, hmm co oni cegłę mi gratis dołożyli?

 9. To rodzaj paczki kurierskiej raczej – max 10kg. Chociaż cegła gratis też nie jest zła. Zamów kilkadziesiąt takich paczek i już masz na dom :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *